KATEGORİLER
Anasayfa > Haberler > Batur: Moralimiz Yüksek, Yolumuz Açık, İktidar Olacağız

Batur: Moralimiz Yüksek, Yolumuz Açık, İktidar Olacağız

17 Mart 2023 Tarihinde Eklendi 192 Kez Okundu

CHP Konak İlçe Örgütünün 2023 seçim çalışma programı sunumuna katılan Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, “15 Mayıs’ta Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun Türkiye Cumhuriyeti’nin 13. Cumhurbaşkanı yapmak için Konak’ta sokak sokak çalışacağız, sandıklarda mücadelemizi vereceğiz. Moralimiz yüksek, yolumuz açık, iktidar olacağız!” dedi.

Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, CHP Konak İlçe Başkanlığında düzenlenen 2023 seçim çalışma programı sunumuna katıldı. CHP İzmir Birinci Bölge Örgütlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Zeki Günen ve CHP Konak İlçe Başkanı Akın Küçükoğullarından ile birlikte sunum yapan Başkan Batur, ilçe örgütüne iktidar mesajı verdi.

Adım adım iktidara

İki aydan az bir süre kalan seçim hazırlıklarında uyumlu ve güçlü bir çalışmayı hep birlikte gerçekleştireceklerini ifade eden Başkan Batur, şunları söyledi:

“Biz bugüne kadar olduğu gibi, önümüzdeki bu en önemli seçime doğru ilerlerken de birlikteyiz. Yine uyum içerisindeyiz. En başında ‘Birlikte Konak’ demiştik. Bu söylemimizin, bu dayanışmamızın ülkemizin bütününe yayılması gerekiyor. 15 Mayıs’ta Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun Türkiye Cumhuriyeti’nin 13. Cumhurbaşkanı yapmak için Konak’ta sokak sokak çalışacağız, sandıklarda mücadelemizi vereceğiz.Moralimiz yüksek, yolumuz açık, iktidar olacağız!”

“Konak’ta bu işi başaracak olan biziz”

Başkan Batur, Konak’ta yerel seçimlerde olduğu gibi özverili ve güçlü bir çalışma yürüterek, farklı bir seçim sonucu alacaklarından emin olacağını belirtti ve “Konak’ta bu işi başaracak olan biziz.Nasıl ki yerel seçimlerde yüzde 65 gibi bir noktaya ulaştık, önümüzdeki seçimde de aynı noktaya ulaşmamız lazım. Bunu, işte, buradaki ekip yapacak.  Sizlere, hepimize büyük görev düşüyor” dedi.

Uyum içinde

CHP İzmir İl Başkan Yardımcısı Zeki Günen de örgütün uyumlu çalışmasına dikkat çekerek, “Uyum içinde, anlaşarak, kimseyi ötekileştirmeden, dışlamadan bir aradayız. Bu birliktelik, bugünlerde en çok ihtiyaç duyduğumuz şey” diye konuştu.

Yeniden adalet

CHP Konak İlçe Başkanı Akın Küçükoğullarından ise mevcut iktidarın bilimden ve liyakatten uzaklaştığını ifade ederek, “Hak, hukuk ve liyakatin güzel ülkemize yeniden gelmesini istiyorsak, bu seçimlerde bıkmadan, usanmadan, yorulmadan çalışmalıyız” dedi.


Foto Galeri

Son Haberler
Kadın Emeğine Özel Sergi

02 Haziran 2023 Tarihinde Eklendi
35 Kez Okundu

Batur: Sosyal Demokrat Doğdum, Sosyal Demokrat Devam Edeceğim

01 Haziran 2023 Tarihinde Eklendi
34 Kez Okundu

Kıyı Ege’de Faaliyet Raporuna Onay

01 Haziran 2023 Tarihinde Eklendi
47 Kez Okundu

TBB’nin Kararına Başkan Batur’dan Sert Tepki

31 Mayıs 2023 Tarihinde Eklendi
33 Kez Okundu

Konaklı Gençler İş Eğitim Merkezi İle İstihdama Katılacak

30 Mayıs 2023 Tarihinde Eklendi
129 Kez Okundu

Konak’ta Gönüllü Ordusu Seçime Hazır

25 Mayıs 2023 Tarihinde Eklendi
131 Kez Okundu