KATEGORİLER
Anasayfa > Haberler > Başkan Batur’dan Belediye Çalışanlarına Yılın İlk İş Gününde Kutlama

Başkan Batur’dan Belediye Çalışanlarına Yılın İlk İş Gününde Kutlama

02 Ocak 2023 Tarihinde Eklendi 230 Kez Okundu

Başkan Batur, yeni yılın ilk iş gününde belediye çalışanlarını ziyaret ederek yeni yıl dileklerini iletti. Konak’a hep birlikte hizmet üretmekten onur duyduklarını dile getiren Başkan Batur, “2023 yılının bizim için anlamı çok büyük çünkü Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün bize emanet ettiği cumhuriyetimizin 100. yılı. Biz Konak Belediyesi olarak Atatürk’ün ve emanet ettiği cumhuriyetimizin değerlerine sahip çıkan bir anlayışla hizmet üretmeye devam edeceğiz” dedi.

Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, yılın ilk iş gününde belediyenin tüm birimlerini dolaşarak mesai arkadaşlarının yeni yılını kutladı. Konak Belediyesi’nin şehrin dört bir yanında faaliyet gösteren hizmet binalarını tek tek gezen Başkan Batur, yeni yılda da “Birlikte Konak” diyerek omuz omuza hizmet üretmeye devam edeceklerinin altını çizdi. Başkan Batur, başkan yardımcıları, müdürler ve tüm personele başta sağlık olmak üzere aileleriyle birlikte mutlu, huzurlu bir yıl geçirmeleri temennisinde bulundu.

En anlamlı yıl

Mesai arkadaşlarının yeni yılını kutlayan Başkan Batur, 2023 yılının aynı zamanda Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun100’üncü yılı olduğunu hatırlatarak “2023 yılının bizim için anlamı çok büyük çünkü Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün bize emanet ettiği cumhuriyetimizin 100. yılı. Biz Konak Belediyesi olarak Atatürk’ün ve emanet ettiği cumhuriyetimizin değerlerine sahip çıkan bir anlayışla hizmet üretmeye devam edeceğiz” diye konuştu.


Foto Galeri

Son Haberler
Biz’im Fotoğraf Sergisi +1 Mutluluk Yaşattı

21 Mart 2023 Tarihinde Eklendi
23 Kez Okundu

Batur:Kahramanlarımızın Destanı Unutulmaz, Çanakkale Geçilmez

20 Mart 2023 Tarihinde Eklendi
39 Kez Okundu

Batur: Moralimiz Yüksek, Yolumuz Açık, İktidar Olacağız

17 Mart 2023 Tarihinde Eklendi
52 Kez Okundu

Konak’ta Kolonlar Mercek Altında

17 Mart 2023 Tarihinde Eklendi
64 Kez Okundu

Batur’dan Gıda Çarşısı Esnafına 'Destek' Teşekkürü

16 Mart 2023 Tarihinde Eklendi
65 Kez Okundu