KATEGORİLER
Anasayfa > Duyurular > Yarışmalar

Yarışmalar

111 Kez Okundu

Kentte Engel Yok Proje Yarışması'nın amacı gençlerin hayata hazırlanmasını kolaylaştırmak, kişisel ve sosyal gelişimlerini desteklemek, engelsiz yaşam konusunda yeni yaratımlar oluşturmak, farkındalık sağlamak, engelli bireylerle kaynaştırma sağlamak, toplumsal bilinçlendirmeyi arttırmak ve yaratıcılıklarını deneyimleyebilecekleri ortam sağlayarak gençlere destek vermektir. Bu yıl 2ncisi yapılacak olan ‘Kentte Engel Yok Proje Yarışması’nın konusu ‘Kentte Engelsiz Bir Gün’ olarak belirlenmiştir. 

Yarışma şartnamesine erişmek için tıklayınız.

Gençlerin kişisel ve sosyal gelişimlerini teknoloji becerisi ile desteklemek, engelsiz yaşam konusunda teknolojik ve yazılımsal yeni yaratımlar oluşturmak, farkındalık sağlamak, gençlerin engelli bireylerle kaynaşmasını sağlamak ve yaratıcılıklarını deneyimleyebilmeleri için gençlere destek vermek amacıyla ortaokullar arasında “Engelsiz Robotik Kentler” yarışması düzenlenmektedir.

Yarışma şartnamesine erişmek için tıklayınız.

Konak Belediyesi “Genç Müzik” Rap Yarışması; gençlerin kişisel ve sosyal gelişimlerini desteklemek, müzik dünyasına yeni yetenekler kazandırmak, Cumhuriyetin 100. yılı ile ilgili geleceğe özgün eserler bırakmak, kentin kültür sanat hayatına hareketlilik kazandırmak amacıyla düzenlenmektedir.  “Genç Müzik” Rap Yarışması hem rap müzik meraklılarının üretimini arttırmak hem de maddi destek bulamayan gençlerin müzik dünyasına katılmalarını teşvik etmek için bu yıl ilki yapılacak olan ve her yıl düzenli olarak yapılması planlanan bir etkinliktir.

Yarışma şartnamesine erişmek için tıklayınız.

 


Son Haberler
Yarışmalar

06 Ocak 2023 Tarihinde Eklendi
223 Kez Okundu

Ulusal Staj Programı

27 Aralık 2022 Tarihinde Eklendi
24 Kez Okundu

6. Eflatun Nuri Ulusal Karikatür Yarışması Sonuçlandı

22 Aralık 2022 Tarihinde Eklendi
509 Kez Okundu

İrtifak Hakkı Tesis Edilecek Taşınmaz Hakkında Duyuru

15 Aralık 2022 Tarihinde Eklendi
102 Kez Okundu

Hatay ve Kahramanlar Pazaryeri Kurası Sonuçlandı

09 Aralık 2022 Tarihinde Eklendi
178 Kez Okundu

Hatay ve Kahramanlar Pazaryeri Kurası Hakkında Duyuru

25 Kasım 2022 Tarihinde Eklendi
208 Kez Okundu