Belediye Meclisi
Anasayfa > Belediye Meclisi > Komisyonlar

BELEDİYE MECLİSİMİZİN MECLİS 1.VE 2.BAŞKAN VEKİLLERİ, MECLİS DİVAN KATİPLERİ, ENCÜMEN ÜYELERİ VE MECLİS İHTİSAS KOMİSYONLARI LİSTESİ

 

MECLİS DİVAN KATİBİ (ASIL)

NURTEN SERHADBEYİ

OZAN ALİ İLGAZİ

NURDAN METİN

 

MECLİS DİVAN KATİBİ (YEDEK)

SİBEL HÜR

BURHAN YILMAZ

EMRAH EROL

 

MECLİS 1. BAŞKAN VEKİLİ

MAHMUT ESAT ASLAN

 

MECLİS 2. BAŞKAN VEKİLİ

CENAP BÖRÜHAN

 

ENCÜMEN ÜYESİ

ASKER GÜNEŞ

RIDVAN TEKİN

İBRAHİM ETHEM DEMİRCİ

 

İMAR KOMİSYONU

ESRA YILMAZ KESKİN (BAŞKAN)

ULVİ PUĞ (BAŞKAN VEKİLİ)

NURTEN SERHADBEYİ

ALİ EMRAH KARAMUSTAFAOĞLU

HAKAN YILDIZ

 

PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU

NESRİN İLKUTLAV (BAŞKAN)

ERHAN UZUNOĞLU (BAŞKAN VEKİLİ)

SİBEL HÜR

CUMHUR TER

İSMAİL ÖZEN

 

HUKUK KOMİSYONU

ULVİ PUĞ (BAŞKAN)

MAHMUT ESAT ASLAN (BAŞKAN VEKİLİ)

CENAP BÖRÜHAN

OZAN ALİ İLGAZİ

ÖZTEKİN TOSUN

 

SAĞLIK KOMİSYONU

BARIŞ ÖZGEN (BAŞKAN)

ORÇUN ALTANHAN (BAŞKAN VEKİLİ)

OZAN ALİ İLGAZİ

İBRAHİM YILDIZ

NURDAN METİN

 

ÇEVRE KOMİSYONU

BİROL ÖZKARDEŞLER (BAŞKAN)

CUMHUR TER (BAŞKAN VEKİLİ)

BURHAN YILMAZ

ORÇUN ALTANHAN

NURULLAH ARIK

 

KENT KONSEYİ KOMİSYONU

HAMİT MUMCU (BAŞKAN)

NESRİN İLKUTLAV (BAŞKAN VEKİLİ)

DOĞAN KILIÇ

İBRAHİM ETHEM DEMİRCİ

ALİ PEYNİRCİ

 

ESNAF KOMİSYONU

DOĞAN KILIÇ (BAŞKAN)

İBRAHİM YILDIZ (BAŞKAN VEKİLİ)

RIDVAN TEKİN

MEHMET ŞERİF DEMİR

NURULLAH ARIK

 

ENGELSİZ YAŞAM KOMİSYONU

BARIŞ ÖZGEN (BAŞKAN)

ALİ YANGİR (BAŞKAN VEKİLİ)

DR. BURCU BOSTANCIOĞLU

NAZLI KURT

NURDAN METİN

 

SPOR VE EĞİTİM KOMİSYONU

ŞAMİL SİNAN AN (BAŞKAN)

NURTEN SERHADBEYİ (BAŞKAN VEKİLİ)

BURHAN YILMAZ

MEHMET ŞERİF DEMİR

EMRAH EROL

 

TURİZM KOMİSYONU

CENAP BÖRÜHAN (BAŞKAN)

DOĞAN KILIÇ (BAŞKAN VEKİLİ)

İBRAHİM YILDIZ

SİBEL HÜR

İSMAİL ÖZEN

 

TOPLUMSAL CİNSİYET EŞİTLİĞİ KOMİSYONU

NURTEN SERHADBEYİ (BAŞKAN)

SİBEL HÜR (BAŞKAN VEKİLİ)

DR. BURCU BOSTANCIOĞLU

HAMİT MUMCU

İKBAL SEZGİN

 

KENTSEL DÖNÜŞÜM KOMİSYONU

ESRA YILMAZ KESKİN (BAŞKAN)

CUMHUR TER (BAŞKAN VEKİLİ)

MEHMET ŞERİF DEMİR

BURHAN YILMAZ

EMRAH EROL

 

TARİHSEL VE KÜLTÜREL DEĞERLERİ KORUMA KOMİSYONU

ULVİ PUĞ (BAŞKAN)

ŞAMİL SİNAN AN (BAŞKAN VEKİLİ)

ESRA YILMAZ KESKİN

ERHAN UZUNOĞLU

İKBAL SEZGİN

 

İNSAN HAKLARI VE EMEK KOMİSYONU

ORÇUN ALTANHAN (BAŞKAN)

MAHMUT ESAT ASLAN (BAŞKAN VEKİLİ)

RIDVAN TEKİN

HAMİT MUMCU

HIDIR ALPTEKİN

 

AVRUPA BİRLİĞİ KOMİSYONU

OZAN ALİ İLGAZİ (BAŞKAN)

NESRİN İLKUTLAV (BAŞKAN VEKİLİ)

ALİ YANGİR

BİROL ÖZKARDEŞLER

ÖZTEKİN TOSUN

 

MADDE BAĞIMLILIĞI İLE MÜCADELE KOMİSYONU

DR. BURCU BOSTANCIOĞLU (BAŞKAN)

AHMET YENİÇIRAK (BAŞKAN VEKİLİ)

BARIŞ ÖZGEN

İBRAHİM ETHEM DEMİRCİ

ALİ YANGİR

 

ÇOCUK HAKLARI KOMİSYONU

SİBEL HÜR (BAŞKAN)

BİROL ÖZKARDEŞLER (BAŞKAN VEKİLİ)

ALİ EMRAH KARAMUSTAFAOĞLU

ASKER GÜNEŞ

EMRAH EROL